Merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bu sayfada bulabilirsiniz

Aşağıda sizler için, sıkça sorulan soruları derledik.
YÜZYILIN SORUSU

FİYAT NEDİR?

Bu popüler sorunun yanıtı mağazamızda. Güncel tüm fiyatlar için hemen ziyaret edin.

Alışverişle ilgili sorular

Evet. Vergi levhası bulunan, Kocaeli Tepecik Vergi Dairesi’ne bağlı bir mükellefiz. Satışını yaptığımız tüm ürünler için fatura/fiş kesiyoruz.

Maalesef şu an için yurt dışına satışımız mevcut değil. İlerleyen zamanlarda yurt dışı satışlarına da başlamayı planlıyoruz. Bu konu üzerinde çalışmalarımız henüz devam ediyor.

Web sitemiz üzerinden üyelik oluşturmadan verdiğiniz siparişlerinizin durumunu Sipariş Takibi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ürünlerle ilgili sorular

Sipariş vermenizin ardından 10 iş günü içerisinde ürününüzün tasarımını hazırlıyoruz. Sipariş aşamasında belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden tasarımınızın onayı için size ulaşıyoruz. Onay vermenizin ardından üretim aşamasına geçiyoruz.

Anı çerçevesi; biriktirdiğiniz anılarınızı evinizin en güzel dekoru haline getirecek muhteşem bir ürün. Söz güllerinizden bebeğinizin patiklerine kadar, değerli tüm anılarınız için biçilmiş kaftan. Detaylar için Anı çerçevesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anı çerçevelerimizde şu an için maalesef bronz ve rose gold renk seçeneği bulunmamaktadır.

Anı çerçevelerimizi 3 farklı ebatta hazırlıyoruz. Üçü de farklı adetlerde gülleri olanlar için tasarlandı. İhtiyacınıza uygun ebadı seçebilmeniz için detaylara şuradan bakabilirsiniz: Anı Çerçevesi Ölçüleri

Anı çerçevesi üretimi oldukça zahmetli bir ürün olduğundan, özel ölçü çalışmıyoruz.

Anı çerçevesi anılarınız için çok özel bir ürün. Bu nedenle içi boş olarak gönderiyoruz ve dilediğiniz gibi doldurmak, tasarlamak size kalıyor.

Güllerin kurutulması oldukça önemli ve özen gerektiren bir işlem. Birçok kişi bu noktada yanlış hareket edebiliyor. Bu sebeple sizler için en güzel ve etkili kurutma yöntemlerini Söz gülleri nasıl kurutulur? Nasıl değerlendirilir? makalemizde derledik.

Ödemelerle ilgili sorular

Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmuyor.

Kargo ücreti alıcıya aittir. Alışveriş yaptığınızda ödeme sayfasında kargo ücreti alışveriş tutarınıza eklenecektir. Belirli kampanya dönemlerinde ücretsiz kargo seçeneği de sunabiliyoruz.

Evet. Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sayfasından Havale/EFT seçeneğini işaretleyip siparişinizi tamamladığınızda banka bilgilerimiz görüntülenecektir. Ödeme yaparken açıklamaya sipariş kodunuzu yazmanız ve ardından tarafımıza bilgi vermeniz yeterlidir.

Yapacağınız alışverişler, veri aktarımında 256 bit şifreleme ile birlikte SSL (Secure Socket Layer) güvenlik protokolü sayesinde %100 güvenlidir. Kredi kartı bilgileriniz, sistemimize kayıt edilmez ve site yöneticileri dahil herhangi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. Alışveriş sepetinizi onayladıktan sonraki tüm işlemler, sizinle çalışmakta olduğumuz banka arasında 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenmiş elektronik ortamda gerçekleşir.

Teslimatlarla ilgili sorular

Kişiye özel ürünlerin üretim süreci oldukça zahmetlidir. Dolayısıyla biraz zamana ihtiyacımız oluyor. Siparişinizi oluşturmanızın ardından 10 iş günü içerisinde tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz ve söz konusu sürenin sonunda ürününüzü kargoya vermiş oluyoruz.

Adres bilgilerinizi hesabınıza giriş yaparak güncelleyebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz bir ürünün teslimat adresini değiştirmek istiyorsanız İletişim sayfasından bizimle iletişime geçmelisiniz.

Ürününüz kargoya teslim edildiğinde, sipariş oluştururken belirttiğiniz e-posta adresinize kargo detaylarını içeren bir e-posta gönderiyoruz. Aynı bilgileri hesabınıza giriş yaparak veya Sipariş Takibi sayfasını kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

Kargonuzu teslimat anında mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo taşıma hizmetinden kaynaklanan bir hasar veya sıkıntı söz konusu ise kargo çalışanına mutlaka tutanak tutturmanız gerekiyor. Aksi durumda Gülce Events sorumluluk kabul etmemektedir. Detaylar için Şartlar ve Koşullar‘ımızı okuyun.

İade ve iptallerle ilgili sorular

Kişiye özel ürünlerin geri dönüştürülmesi ve başka birine satışının yapılması mümkün olmadığından, üretimi tamamlanan ürünlerinizin iadesi mümkün değildir.

Siparişiniz henüz üretim aşamasına geçmediyse iptal talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için bizimle İletişim sayfasından iletişime geçin. Öte yandan siparişiniz üretim aşamasındaysa, kişiye özel ürünlerin geri dönüştürülmesi ve başka birine satışının yapılması mümkün olmadığından, iptal edilmesi mümkün değildir.