Gizlilik ilkemizle ilgili detayları bu sayfada görebilirsiniz

Kişisel verilerinizin güvenliği, kullanım alanları ve kullanım amaçları konularında bilgiler içerir.

HANGİ KİŞİSEL BİLGİLERİ NE AMAÇLA TOPLUYORUZ?

1. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN TOPLANMASI VE KULLANIMI

Web sitemizi kullanırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için önemlidir. Üye olurken, alışveriş yaparken veya yorum yaparken kullandığınız kişisel bilgilerinizi (e-posta adresleri, telefon numaraları, teslimat/fatura adresleri, vb.) siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde verebilmeniz, sonraki işlemlerinizde aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmamanız için size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Söz konusu verileriniz siparişlerinizle ilgili haberlerin size hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılmaktadır ve hiçbir şekilde üçüncü bir kişiyle, başka bir kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

Ayrıca üyelerimize ait bazı bilgileri, yasal hükümlere uygun şekilde, bazen kendi kampanya ve promosyon duyurularımızı bildirmek amacıyla kullanmaktayız. Bize e-posta yoluyla ulaşarak talep etmeniz durumunda bilgilerinizin bu şekilde kullanılmaması için iptal işlemi oluşturabiliriz.

2. BİLGİLERİN SAKLANMASI VE SORUMLULUĞU

Üyelerimizin bilgilerini gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak görerek bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt ediyoruz.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın sisteme yapılan saldırılar sonucunda verilerin zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda, Gülce Events herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

3. ALIŞVERİŞ GÜVENLİĞİ

Alışverişleriniz; veri aktarımında 256 bit şifreleme ile birlikte SSL (Secure Socket Layer) güvenlik protokolü sayesinde %100 güvenlidir. Kredi kartı bilgileriniz, sistemimize kayıt edilmemekte ve site yöneticileri dahil herhangi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenememektedir. Alışveriş sepetinizi onayladıktan sonraki tüm işlemler, sizin ile çalışmakta olduğumuz banka arasında 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenmiş elektronik ortamda gerçekleşmektedir.

4. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KONTROLÜ

Web sitemize üye olurken ve alışveriş yaparken verdiğiniz bilgilerinizi “Hesabım” menüsünde görebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz. Şifrenizi hatırlamamanız durumunda “Üye Girişi” bölümündeki “Şifremi Unuttum” bağlantısını kullanabilirsiniz.

5. VERİLERİNİZ ÜZERİNDEKİ HAKLARINIZ

Web Sitemizde bir hesabınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

6. FARKLI PLATFORMLARDAN ALINAN İÇERİKLER

Web sitemizdeki makaleler, sayfalar veya ürünler, gömülü içerikler (videolar, görseller, formlar vb.) içerebilir. Diğer web sitelerinden alınan içerik, ziyaretçilerimiz diğer web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır.

Söz konusu web siteleri sizin hakkınızda veri toplayabilir, çerez kullanabilir ve sitemizde oturum açtıysanız, gömülen içerikle etkileşiminizi takip edebilir ve izleyebilir.